Aktualnie online:
1

 
Konfiguracja MySQL'a
11.04.2010
Nowe FORUM już działa!
Drodzy użytkownicy

W ostatnim czasie otrzymaliśmy liczne sugestie z Waszej strony odnośnie funkcjonowania oficjalnego forum Mariusza Pudzianowskiego. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy przeprowadzić gruntowną modernizację szaty graficznej jak i rozszerzenia dotychczasowych możliwości technicznych. Naszym celem było stworzenie przyjaznego miejsca dyskusji dla fanów i fanek Mariusza Pudzianowskiego. Mamy nadzieję iż wprowadzone zmiany spotkają się z Waszym uznaniem, w związku z czym zapraszamy pod nowy adres:

www.forum.pudzian.pl

Oczywiście nadal oczekujemy na Wasze komentarze i sugestie.

Życzymy wielu ciekawych dyskusji

Mariusz Pudzianowski & Pudzian Team

czytaj więcej...

 
środa 10 marca 2010r. 22:42
Tylko u nas: Pudzian będzie walczył z polskim mistrzem olimpijskim!
PO tym starciu wiele się mówiło, ale do konkretów było daleko. Teraz wszystko na to wskazuje, że pojedynek gigantów się odbędzie. Wiemy, kiedy!

czytaj więcej...

 
24.02.2010
Pudzian: Czapki z głów przed mistrzem z Wisły!!
W jednej z gazet ukazała się moja wypowiedź na temat Adama Małysza. Podobno powiedziałem, że nasz skoczek zamiast dalej mamić ludzi, powinien skończyć karierę. Po pierwsze, nigdy nic takiego nie powiedziałem. A po drugie, tym, którzy piszą, że nie szanuję Małysza, odpowiadam: puknijcie się porządnie w czoło.

czytaj więcej...

 
19.01.2010
Pudzianowski zrewanżuje się Savickasowi?
Źródło: wp.pl
fot. PAP/Tomasz Wojtasik

Mariusz Pudzianowski dostał zaproszenie od organizatorów prestiżowych zawodów 2010 World Strongman Super Series Mohegan Sun Grand Prix - informują zachodnie media.

czytaj więcej...

 
18.02.2010
Małysz: to było dla mnie coś szokującego
Źródło: WP.pl/Gazeta Wyborcza

Niecodziennego wywiadu udzielił Adam Małysz "Gazecie Wyborczej". Polski skoczek wypowiedział się na temat Mariusza Pudzianowskiego, sportów walki, a także... skoków na bungee.

czytaj więcej...

 
16.02.2010
"Pudzian": nie boję się jury!
Źródło: wp.pl
fot. Damian Burzykowski/newspix.pl

Siłacz Mariusz Pudzianowski (33 l.) nie ukrywa, że nie grzeszy talentem do śpiewania.
Dlatego udział w nowym show Polsatu „Tylko nas dwoje” będzie traktował jako dobrą zabawę. Pudzian zapowiada, że oceny jury przyjmie z pokorą.

Ale tylko wtedy, gdy nie będą go obrażały. W przeciwnym razie weźmie odwet.

– Ja też mam ostry język. Jeżeli ktoś z jury będzie jechał po mnie jak po burej kobyle, to ja będę jechał po nim! – oświadczył Faktowi Mariusz.

czytaj więcej...

 
11.02.2010
SPROSTOWANIE
A co z Małyszem? Tu już Pudzianowski tak łagodny nie jest. Według niego nasz najlepszy skoczek powinien dać sobie spokój z występami.


Nie można non stop mamić ludzi, że jeszcze tydzień, jeszcze dwa. Dokonał rzeczy wielkich i powinien odejść. W tym roku skończy 33 lata, to dobra pora na zakończenie pięknej kariery. W skokach narciarskich, to na szczęście niespotykane, ale wiemy z poprzednich igrzysk, że w innych konkurencjach sportowcy, którzy nie dają rady, sięgają po wspomaganie - powiedział siłacz.
„Sięgają po wspomaganie”? Czy Pudzianowski coś sugeruje? Nic więcej wyjasniać nie chciał, dodając że każda z dziedzin życia ma swoją tajemnicę... Ech!

czytaj więcej...

 
09.02.2010
Wiśniewska nauczy śpiewać... Pudziana!
Kolejna wokalna "gwiazda" zabierze się za nauczanie w nowym programie Polsatu. W show Tylko nas dwoje wystąpią pary złożone z profesjonalnego wokalisty oraz celebryty-amatora. Zadaniem piosenkarza będzie przygotować swojego podopiecznego do wokalnego występu. Jak donosi Fakt, żona Michała Wisniewskiego wystąpi w parze z Mariuszem Pudzianowskim...

czytaj więcej...

 
07.02.2010
Siłacze Mistrzostwa Świata na Malcie 2009 - RELACJA
Zapraszamy dziś o godz. 12.15 (TVN) na relację z Mistrzostw Świata Strong Man na Malcie 2009. Zawody odbyły się we wrześniu 2009 roku na Malcie. Głównymi faworytami do zwycięstwa byli Mariusz Pudzianowski, Litwin Žydrunas Savickas oraz Amerykanin Derek Poundstone.

czytaj więcej...

 
07.02.2010
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości
niech nie mija z cichym westchnieniem,
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!

życzą
przyjaciele, sympatycy, najbliżsi...

czytaj więcej...

 
4.02.2010
Rywal Pudziana: gdybym się go bał, wybrałbym szachy! Tylko u nas!
Jak wyjdą do ringu w sumie ważyć będą ponad 260 kilogramów. Jednym słowem - ciężka artyleria. Katowicki Spodek się zatrzęsie.

Jeśli ostatnie szczegóły zostaną dograne - a wszystko na to wskazuje - już w maju obaj panowie stoczą swoje drugie walki w karierze w MMA. Kto będzie faworytem w starciu Mariusz Pudzianowski - Robert Paczków? Ten pierwszy? Niekoniecznie

czytaj więcej...

 
03.02.2010
Złota Setka 2009 - miejsce 69. Mariusz Pudzianowski zarabia 950 000 zł
Autor: SE
Źródło: Super Express

Na część zarobionych pieniędzy najsilniejszy człowiek świata musiał ciężko zapracować, reszta wpadła mu bez wysiłku.

Trudniejsze było zarabianie na przerzucaniu ton w zawodach strongmanów. Za to kolejne ćwierć miliona złotych "Pudzian" zarobił za niecałą minutę w ringu z Marcinem Najmanem, w walce, w której nawet nie zdążył się spocić.

czytaj więcej...

 
środa 3 lutego 2010r. 07:49
Pudzian szykuje się na starcie z grubasem
Moja walka z Robertem Paczkowem? To by był potwornie ciężki pojedynek. No i ostra jazda od samego początku - mówi Mariusz Pudzianowski (33 l.), który zaprosił "Super Express" na swój zapaśniczy trening w Warszawie.

czytaj więcej...

 
Poniedziałek 1 lutego 2010r. 18:39
145 kg żywej wagi! ZOBACZ przyszłego (?) rywala Pudziana
Nie Paweł Nastula, nie Krzysztof Oliwa, a mistrz Europy w sumo sprawdzi „Dominatora”? To również niepokonany do tej pory wojownik MMA.Wszystko wskazuje na to, iż nie zobaczymy walki Mariusza Pudzianowskiego w MMA ani z Pawłem Nastulą, ani też z Krzysztofem Oliwą. Jak nieoficjalnie poinformował www.mmablog.pl, rywalem Pudziana podczas 13. Konfrontacji Sztuk Walki (maj 2010) będzie mistrz Europy w sumo, ważący 145 kg., Robert Paczków. Zaproszenie na 13. KSW potwierdził na swoim blogu sam Paczków.

czytaj więcej...

 
01.02.2010
Pudzian najlepszym wioślarzem świata
Nie ma dzisiaj na świecie drugiego tak wszechstronnego sportowca jak Mariusz Pudzianowski (33 l.). Wygrywa zawody strongmenów, leje rywali w MMA, teraz pokonał Pawła Rańdę (31 l.), wicemistrza olimpijskiego z Pekinu w wioślarstwie w czwórce wagi lekkiej.

czytaj więcej...

 
Archiwum wiadomości: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Strona: 1 z 21
 

WWW Design 2002-2011. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie stron WWW - Spider Design. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.