Główna

"TEAM" Mariusz Pudzianowski - Transport

Firma powstała w 1997 roku i nieprzerwanie od kilkunastu lat świadczy usługi transportowo-spedycyjne na terenie Polski i całej Europy. Kompetentny personel zajmuje się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby produkt bezpiecznie trafił do celu. Nowoczesne środki transportu, którymi dysponujemy zapewniają bezkolizyjny przewóz. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne ciężarówki, przy których do dyspozycji jest szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu.

Stała Dostępność
Stała dostępność taboru. Dysponujemy nowoczesnym taborem, który w 24h dotrze do większości miejsc w Europie. Na bieżąco informujemy o stanie realizacji zlecenia. Naszą misją jest stałe dostarczanie wysokiej jakości usług.
Systematyczność
Jesteśmy systematyczni i zaangażowani. Prowadzimy profesjonalną, niezawodną i terminową realizację zleceń transportowych. Szanujemy czas i działamy zgodnie z planem. Zlecenia na transport traktujemy bardzo poważnie.
Wysoka elastyczność
Analizujemy indywidualne potrzeby, aby zaproponować optymalne rozwiązania transportowo-spedycyjne. Realizujemy spersonalizowane zamówienia opracowane z myślą o specyficznych potrzebach każdego klienta.
Szybka reakcja
Ciągły rozwój i stałe poszerzanie własnej floty powodują, że możemy szybko reagować na każde, nawet niespodziewane zlecenie. Świadczymy wysoko rozwinięte usługi spedycyjne. Naszymi atutami są: rzetelność i dobra organizacja pracy.

Mariusz-Pudzianowski-Transport Współpracuj z najsilniejszymi

Realizujemy przewozy drogowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego

Nasza flota wyposażona jest w system monitoringu satelitarnego, który oparty jest na technologii GPS. Dzięki temu możemy określić (w czasie rzeczywistym) położenie cennych towarów, które dla Was przewozimy. Nasze ładunki są zawsze pod kontrolą na każdej trasie.
- Mariusz Pudzianowski, właściciel
W naszej ofercie posiadamy 20 ciągników siodłowych (m.in. marki Mercedes, Daf, Iveco), które mogą zostać wyposażone w naczepy typu: burto firanki, muldy (do przewozu stalowy krążków), niskopodwoziowych do przewozu sprzętu budowlanego oraz chłodnie dwupodłogowe.
- Mariusz Pudzianowski, właściciel

Nasi partnerzy:

Dane kontaktowe:

Mickiewicza 19
96-230 Biała Rawska
woj. łódzkie, Polska
NIP 8351189139
REGON 750088669

Godziny otwarcia

Pon - Sb : 8:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne

Telefon kontaktowy

+48 506 198 149