Aktualności

Mariusz Pudzianowski, popularny były strongman zasłynął przed blisko rokiem swoim negatywnym stosunkiem do masowej imigracji dotykającej Europę. Teraz gorzko komentuje sprawę zamachu w Berlinie, w którym zamordowano polskiego kierowcę.

"Chciałem chronić swoich kierowców. Komuś się to nie spodobało…"


Gdy przed rokiem miało miejsce apogeum masowego napływu do Europy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, w pobliżu Calais we Francji dochodziło do dantejskich scen. Duże grupy przybyszów atakowały ciężarówki przewożące towary przez kanał La Manche do Wielkiej Brytanii. W internecie zaroiło się od nagrań i fotografii ukazujących zniszczone TIR-y.

 

Informujemy, że pod koniec stycznia 2017 roku uruchomiliśmy nową stronę internetową: http://transport.pudzian.pl. Nowa witryna przedstawia nową jakość oraz w bardziej czytelny i dosadny sposób prezentuje naszą ofertę na usługi transportowe. Od dzisiaj nasza strona WWW dostosowana jest do urządzeń mobilnych, co powoduje, że nawigacja po witrynie jest bardziej wygodna. Zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony WWW!

O Mariusz Pudzianowskim, który niewybrednymi postami na Facebooku grozi włamującym się do jego tirów imigrantom, za co organizacja “HejtStop" doniosła na niego do prokuratury, zrobiło się głośno także w Wielkiej Brytanii. Sprawa oczywiście nie została przez prokuraturę rozpoczęta, ponieważ oskarżenie HejtStop było całkowicie bezzasadne!

 
Sprawę "Pudziana" obiektywnie, bez cienia politycznej poprawności opisała bulwarówka "Daily Mail". Można nawet stwierdzić, że na Wyspach o "Pudzianie" nie było tak głośno jak teraz nigdy, nawet po żadnej z jego walk, czy zdobyciu mistrzostwa świata strongmanów.

Więcej aktualności znajdziesz na Facebooku

Nasi partnerzy:

Dane kontaktowe:

Mickiewicza 19
96-230 Biała Rawska
woj. łódzkie, Polska
NIP 8351189139
REGON 750088669

Godziny otwarcia

Pon - Sb : 8:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne

Telefon kontaktowy

+48 506 198 149